מהלב-קילים מיישמת את הניסיון המקצועי שצברה ב 65 שנות פעילותה לטובת ביצוע הנגישות לאנשים עם מגבלות. מהלב מובילה פרוייקטים רבים בתחום הנגישות, הנגישה אלפי מוסדות ושירותים לציבור ושיפרה לעין ערוך את איכות חייהם של אנשים עם מגבלות. 

אנו שמחים להציג בפניכם את הגיליון התשיעי של חדשות מנגישים, לקט חדשות אלקטרוני המכיל מידע בנושא פתרונות טכנולוגיים לטובת נגישות עבור מקומות המעניקים שירות לציבור. הציוד מיוצר חלקו בחו"ל וחלקו בישראל במפעל תעסוקתי - שק"ל לאנשים עם מוגבלות בפ"ת ובמפעל מגדלאור בקריית חיים.

הקובץ יופץ באמצעות הדואר האלקטרוני לרשימת התפוצה. נמענים המבקשים להסיר עצמם מרשימת התפוצה, מתבקשים לשלוח הודעה עם המילים "מבקש להסיר" לכתובת kilim@mehalev.com
קריאה מהנה ונגישה

חדש על המדף!! לולאת השראה LH150

לולאת השראה שולחנית דקה במיוחד

מערכת לולאת השראה חדשה לנגישות לאנשים עם מגבלת שמיעה בעמדות שירות, מיצגים ועוד. המערכת מתוכננת במארז שטוח וצר להפקת שטח השראתי גדול (2 מטר) במינימום שטח פיסי.

למערכת מגוון אפשרויות תליה והתקנה להתאמה מרבית למקום. ניתן להשתמש במערכת גם כמערכת נישאת.

למערכת חיבור למיקרופון חיצוני ולאפרכסת או שפופרת. אפשרות לחיבור למערכת הכריזה לצורך העברת המידע ממערכת הכריזה אל מכשירי השמיעה של המשתמש וכן מגוון אפשרויות כיוון והתאמה לצרכי המקום.

המערכת עונה על דרישות חוק השוויון לאנשים עם מוגבלות - התאמת נגישות לשירות, ת"י 1918 חלק 4 והתקן הבינלאומי העדכני ביותר ללולאות השראה IEC60118-4:2014.

 

 

הנגשת אירועים וכנסים

הנגשת אירועים וכנסים ע"פ תקנות נגישות השירות

מהלב מבצעת נגישות לאנשים עם מגבלת שמיעה ואנשים עם מגבלת ראיה במופעים ובכנסים. ציבור רב החל לפקוד את האולמות ולהשתתף במופעים, כנסים ואירועים ציבוריים לאור הנגשתם לאנשים עם מוגבלויות. מהלב ביצעה את הנגישות במופעי הפסטיגל, מופעיו של ג'רי סיינפלד, ועידת תחזיות כלכליות 2016, ועידת סחר החוץ 2016 ועוד. מהלב ביצע את הנגישות בכנס גרונטולוגיה 2016 וכנס קלינאיות תקשורת 2016 שנערכים בחודש פברואר.

בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות - התאמות נגישות לשירות, סימן ט' - אירועים בפניי קהל, חלה חובה להנגשת האירוע לאנשים עם מוגבלויות. התקנות מכוונות ומורות כיצד יש לבצע את הנגישות. על מנת להנגיש את אירוע לאנשים עם מגבלת שמיעה יש לבצע מערכת שמע להשאלה למשתתפים בכל סוג מופע. בנוסף יש לבצע כתוביות ותרגום לשפת הסימנים (לפי דרישה) בכפוף להוראות התקנות.

יש לפרסם את דבר ההתאמות המבוצעות באירוע באמצעים העומדים לרשום המארגנים להעברת מסרים לקהל - אתר אינטרנט, פרסומים ובאמצעות משרדי הזמנת הכרטיסים.

 

אנו מגישים לכם את הפתרונות החדישים ביותר בתחום הנגישות לטובת אנשים עם מוגבלויות.

בגיליון מוצגים מוצרים חדשים המאפשרים נגישות על פי צורכי הלקוח והתנאים במקום תוך עמידה בדרישות החוק.

סימני אזהרה - פסים נגד החלקה

פסים נגד החלקה

חברת מהלב עוסקת בפיתוח וייצור אמצעי הכוונה ואזהרה על מנת לאפשר לאנשים עם לקות ראייה לנוע בבטחה בצורה עצמאית ומכובדת.

קו המוצרים שלנו כולל מסמרות נירוסטה להדבקה ולקידוח ומשטחים בגוונים שונים לסימון ואזהרה. לאחרונה צירפנו רצועות לסימון שלחי מדרגות בצבעים שונים, ברמת חיכוך שונה (למניעת החלקה) ולהצמדה למדרגות מחומרים שונים - לרבות עץ ומתכת.

הרצועות מתוצרת איטליה, חזקות ביותר ואמינות ביותר - לנגישות ולבטיחות!


מערכת זימון שירות CALL HEAR באפליקצייה

אפליקציית CALL HEAR משתדרגת

אפליקציית STEP HEAR לזיהוי מערכת CALL HEAR וביצוע  זימון שירות נגיש באמצעות הטלפון הסלולארי משתדרגת. כיום ניתן להשתמש באפליקציה גם לפתיחת דלתות ושערים - עם וללא הקשת קוד.

הורד היום את האפליקציה ללא תשלום באמצעות הקישור - לחצו כאן.


מורכב בישראל

מתוך אידיאולוגיה לשילובם של אנשים עם מוגבלויות בכל תחומי החיים, לרבות בתעסוקה, חברת מהלב מרכיבה את מוצריה במפעל מוגן המעסיק אנשים עם מוגבלויות בפתח תקווה.
אנחנו רואים כערך את השארת העבודה בארץ וחיזוק התעסוקה לאנשים עם מוגבלויות.


מהלב מאחלת נגישות מלאה לכולם

חברת מהלב מאחלת נגישות מלאה לכולם!